top of page

Mon, Feb 10

|

Riga Business School

Meistarklase: DON'T FEAR CHINA

Kāda ķīniešu paruna vēsta, ka ceļojumam tūkstoš jūdžu garumā ir jāsākas ar vienu soli. Šī iemesla dēļ aicinām spert savu pirmo drosmīgo soli un iepazīt Ķīnas biznesa vidi, iegūt tips&tricks, kā arī ielūkoties kultūru atšķirībās - tas viss meistarklasē “Don’t Fear China”.

Registration is Closed
See other events
Meistarklase: DON'T FEAR CHINA
Meistarklase: DON'T FEAR CHINA

Time & Location

Feb 10, 2020, 9:00 AM – 2:00 PM

Riga Business School, Skolas iela 11, Centra rajons, Rīga, LV-1010, Latvia

About the event

Nereti Ķīna liekas tāls un komplicēts eksporta galamērķis, kā arī bieži tiek asociēts ar neizmērojamiem apjomiem. Tomēr IT jomā ir nedaudz citādāk - tur galvenās ir idejas, to spēja risināt kādu problēmu. Ķīnas investori labprāt skatās uz maziem un vidējiem uzņēmumiem, kā arī jaunuzņēmumiem. Ķīna nav neiespējamā misija Latvijas mazajiem un vidējiem IT uzņēmumiem. Tā drīzāk ir iespēja, kurā jāierauga sava uzņēmuma potenciāls.

Šanhajas universitātes viceprezidents un profesors Xiaotian Zhang iepriekš ir strādājis biznesa vidē un kopumā atvēris 6 uzņēmumus Baltkrievijā, Igaunijā, Dānijā, Somijā un Ķīnā. Visi izveidotie uzņēmumi ir veiksmīgi vēl šodien! Viņš arī ir member of the Shanhai University Investors Club, kas meklē interesantus un perspektīvus uzņēmumus un jaunuzņēmumus investīcijām.  Profesora praktiskā un zinātniskā pieredze ļauj sevi uzskatīt par ES-Ķīnas un ES-Āzijas biznesa ekspertu.

Meistarklases praktiskā informācija:

Datums: 10. februāris

Laiks: 9:00 - 12:00 // 12:00 - 14:00 individuālas konsultācijas ar Xiaotian Zhang (iepriekšēja pieteikšanās, rakstot uz ulla.ozollapa@itbaltic.com)

Vieta: Rīgas Biznesa skola (Skolas iela 11, Rīga), 412. telpa

Ieejas maksa: 30 EUR + PVN (Latvijas IT klastera biedriem), pārējiem interesentiem 50 EUR +PVN. MVU tiks piešķirts de minimis atbalsts. No viena uzņēmuma var ierasties līdz 2 cilvēkiem par vienu cenu. 

Tiekamies meistarklasē!

Share this event

bottom of page