top of page

Wed, Sep 11

|

Vairāk Saules

Latvijas IT klastera brokastis (1)

KĀ, KUR UN KĀPĒC MĒS SEVI PREZENTĒJAM? Mārketinga speciālistiem/ Uzņēmumu vadītājiem

Registration is Closed
See other events
Latvijas IT klastera brokastis (1)
Latvijas IT klastera brokastis (1)

Time & Location

Sep 11, 2019, 8:30 AM – 12:30 PM

Vairāk Saules, Dzirnavu iela 60, Centra rajons, Rīga, LV-1050, Latvia

About the event

Šodienas aktualitāte ir kvalitatīva uzņēmuma prezentēšana – kā, kur un kāpēc mēs par sevi stāstām? Un vai darām to klausītājam saprotamā veidā?

Šajās brokastīs līdzdalīsim ideju par to, kā Latvijas IT klasteris turpmāk vēlas stāstīt par saviem biedriem un likt arī citiem stāstīt par Latvijas IT uzņēmumu piemēriem, kā arī uzklausīsim jūsu komentārus un idejas. Tikai līdzdarbojoties mēs varam nodod kvalitatīvu un saprotamu ziņu par jūsu sasniegumiem Latvijā un Pasaulē.

Plānojam, ka 2019.gadā par katru mūsu biedru tiks sagatavots prezentācijas un izdales materiāls, ar kuru starpniecību gan mēs paši, gan Latvijas diplomāti un valsts organizāciju pārstāvji, varēs līdzdalīt jūsu [Latvijas] veiksmes stāstus.

Tāpat arī stāstīsim par pavisam svaigu iespēju komunicēt ar potenciālajiem sadarbības partneriem un biedriem – kustību Valsts #196. Tā ļaus sasniegt pēc digitalizācijas izslāpušu auditoriju ne vien galvaspilsētā, bet arī reģionos.

DARBA KĀRTĪBA:

8:30-9:15 Kafijas un siltās brokastis

9:15-10:00 Veidojam prezentāciju par klastera biedriem tā, lai citi stāsta par jums! // Kristaps Pētersons, Nimega radošais direktors

10:00-10:45 Valsts #196. Iespēju platforma //Gatis Ošs, Latvijas IT klastera valdes priekšsēdētājs

Reģistrējies līdz 9.aprīlim!

Share this event

bottom of page