top of page

Mon, Sep 03

|

Rīgas IT democentrs

IT klastera brokastis: LATVIJAS IT NOZARES STĀSTS. VAI TU ESI TAJĀ?

Mārketinga/ Pārdošanas/ Klientu/ Sabiedrisko attiecību vadītājiem

Registration is Closed
See other events
IT klastera brokastis: LATVIJAS IT NOZARES STĀSTS. VAI TU ESI TAJĀ?
IT klastera brokastis: LATVIJAS IT NOZARES STĀSTS. VAI TU ESI TAJĀ?

Time & Location

Sep 03, 2018, 9:00 AM – 11:30 AM

Rīgas IT democentrs, Mūkusalas iela 3, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1048, Latvia

About the event

Mēs kā Klasteris bieži tiekam lūgts stāstīt/rakstīt/rādīt Latvijas IT nozares stāstu, bet nereti mums pietrūkst kvalitatīvas informācijas un veiksmes stāstu piemēru. Tādēļ vēlamies izveidot pievilcīgus un universālus stāstus par mūsu biedru piedāvātajiem pakalpojumiem un aicinām jūs uz sarunu – kā patīk? – kā labāk? – kā noderīgāk? – kā tālāk būt? (Jā, arī agrāk esam no jums apkopojuši informāciju, taču nu jau pagājis krietns laiks kopš esošās formas ir gan satura gan noformējuma ziņā novecojušas.)

[Jā, arī agrāk esam no jums apkopojuši informāciju, taču nu jau pagājis krietns laiks kopš esošās formas ir gan satura gan noformējuma ziņā novecojušas.]

Sākumam esam izvēlējušies sešus drosmīgus uzņēmumus (DIVI grupa, DEAC, Datamed, RIX Technologies, SQUALIO Cloud Consulting, Tilde), kuri piekrita tikties ar mūsu ekspertu, un ir dalījušies stāstos, kuru rezultātā tapuši pirmie prezentācijas materiāli.

Esam gatavi dalīties šajos stāstos, uzklausīt jūsu domas un tiekties uz ideālu, lai tuvākajā laikā varētu šādus stāstus radīt par visiem mūsu biedriem.

Jūsu ieguvums būs idejas un profesionāls skats no malas, kā sevi pozicionēt; kā arī gatavs materiāls, ko izmantosim gan mēs (stāstot ārvalstu delegācijām par Latvijas IT), gan arī jūs paši varēsiet zmantot savām mārketinga aktivitātēm.

DARBA PLĀNS:

9:00 – 9:30

- Kafija un brokastis

9:30 – 11:30

- Pasaules tendences komunikācijā par IT nozari. Kur esam mēs un kur mums jānokļūst? Veiksmīgi un ne tik veiksmīgi pieredzes stāsti

- IT klastera biedra profila prezentācija

- Diskusijas/ jautājumi un atbildes

Radoši izpausties un jaunu elpu iedvest jūsu veiksmes stāstiem, aicinājām Kristapu Pētersonu - radošo direktoru prezentāciju aģentūrā “Nime.ga”, kā arī starptautiskās Prezentāciju ģildes līdzdibinātāju. Kristaps 16 gadus ir darbojies žurnālistikā, strādājot gan radio, gan presē, gan televīzijā.

Kristaps strādājis ar tādiem medijiem kā CNN, BBC, Bloomberg, Le Monde, Wall Street Journal, The International Herald Tribune un vairākiem Eiropas sabiedriskajiem medijiem.

* Brokastis rīkojam ar ES fondu atbalstu.

Share this event

bottom of page