top of page

Thu, Sep 27

|

Radisson Blu Daugava Hotel, Riga

IT klastera brokastis: LATVIJAS IKT PRODUKTIVITĀTES PĒTĪJUMS

Uzņēmuma / Personāla vadītājiem

Registration is Closed
See other events
IT klastera brokastis: LATVIJAS IKT PRODUKTIVITĀTES PĒTĪJUMS
IT klastera brokastis: LATVIJAS IKT PRODUKTIVITĀTES PĒTĪJUMS

Time & Location

Sep 27, 2018, 9:30 AM – 12:00 PM

Radisson Blu Daugava Hotel, Riga, 24, Kuģu iela Street, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1007, Latvia

About the event

Aicinām jūs uz Latvijas IKT nozares atalgojuma pētījuma prezentāciju, kurā tiks stāstīts par atalgojuma izmaiņām nozarē kopumā un atsevišķi dažādos amatu līmeņos, balstoties uz kvalitatīviem un strukturētiem datiem Latvijā. Apskatīsim un analizēsim personāla konkurētspēju un produktivitāti, būs iespēja uzzināt atalgojuma un personāla vadības politikas tendences un prognozes darba tirgū. Skaidrosim darba devēja pievilcību potenciālo darbinieku vidū, esošo darbinieku motivāciju, veiksmīgākos personāla politikas un darba efektivitātes piemērus.

Fontes eksperte Anta Praņēviča stāstīs par izaicinājumiem darbaspēka produktivitātes kontekstā. Kustības YourMove dibinātājs Jānis Kreilis dalīsies ar pieredzes stāstiem par to, kā Latvijas darba devēji var piesasitīt profesionālus tautiešus atgriezties Latvijā.

DARBA PLĀNS:

9:30 – 10:00 Kafija un brokastis

10:00 – 11:00 Fontes 2018.gada IKT nozares atalgojuma pētījums /Anta Praņēviča, FONTES valdes locekle, Pētījumu grupas vadītāja/

11:00 – 11:40 Pieredzes stāsts: atgriezt profesionāli Latvijā /Jānis Kreilis, kustības YourMove.lv dibinātājs

11:40 – 12:00 Diskusijas/ jautājumi un atbildes

Kustība YourMove.lv ir darba un informācijas portāls, kas savieno profesionāļus ar pasaules pieredzi un uzņēmumus Latvijā, kas šo pieredzi spēj novērtēt, kā arī apkopo uzziņas par darba tirgu un iekārtošanos uz dzīvi Latvijā.

Fontes ik gadu veic IKT nozares atalgojuma pētījumu. Šogad pētījums aptver 72 uzņēmumus (30 IKT uzņēmumus, 42 citu nozaru uzņēmumu IT departamentus) un 7972 IT jomas profesionāļus .

<<Mēs pateicamies uzņēmumiem, kuri piedalījās pētījumā. Ikviens pētījuma dalībnieks saņēma strukturētu IKT nozares atalgojuma pētījuma atskaiti, kura satur detalizētu atalgojuma analīzi par katru amatu nozarē un nozares atalgojuma politikas pārskatu - atalgojuma izmaiņu tendences un prognozes, atalgojuma politikas elementus, prēmēšanas shēmas, atvieglojumus, labumus u.c.

Dalībniekiem ir pieejams elektronisks analīzes rīks, ar kura palīdzību var salīdzināt savas organizācijas darbinieku atalgojumu ar līdzīgiem amatiem darba tirgū un izdarīt secinājumus par uzņēmuma atalgojuma līmeni, atalgojuma izkliedi un iekšējo taisnīgumu, kā arī veikt padziļinātu analīzi, pieņemt informētus lēmumus.>>

Share this event

bottom of page