top of page

Tue, Apr 17

|

Mill Riga

Hakatona meet-up: pitch seminārs

Latvijas IT klasteris ielūdz biedrus uz Ernesta Štāla pičošanas/ prezentēšanas mākslas lekciju, kas notiks X-industriju hakatona ietvaros. Lekcija ir bezmaksas un ir atvērta arī tiem biedriem, kuri nepiedalās hakatonā. Ideāli piemērots pārdošanas/ mārketinga speciālistiem.

Registration is Closed
See other events
Hakatona meet-up: pitch seminārs
Hakatona meet-up: pitch seminārs

Time & Location

Apr 17, 2018, 3:00 PM – 6:00 PM

Mill Riga, Brivibas iela 33-8, Centra rajons, Rīga, LV-1010, Latvia

About the event

Latvijas IT klasteris ielūdz biedrus uz Ernesta Štāla pičošanas/ prezentēšanas mākslas lekciju, kas notiks 17.aprīlī X-industriju hakatona ietvaros. Lekcija ir bezmaksas un ir atvērta arī tiem biedriem, kuri nepiedalās hakatonā.

Ideāli piemērots pārdošanas/ mārketinga speciālistiem, kuriem ik dienu jāstrādā ar klientiem un jāprezentē produkti! Šī ir lieliska iespēja uzkrāt zināšanas par tēmu un aizlienēt labākos prakses piemērus no stārtapu vides!

Dienas kārtība:

14:30-15:00 - ierašanās

15:00-15:30 - komandu piči - iespēja ieraudzīt, kā savas biznesa idejas prezentē hakatona dalībnieki

15:30 - 16:00 pičošanas lekcija

16:00< networkings (OPTIONAL: hakatona komandas nododas piču treniņam, bet jums ir iespēja parunāties ar sanākušajiem un sniegt redzējumu par komandu attīstību)

!!! Vietu skaits ir ierobežots, darbojamies pēc first come first serve principa. Saite tālāk, parole “hakatons”: https://xindustriju_hakatons_pitching.eventbrite.com

Par Ernestu Štālu:

Ernests Štāls ir jaunuzņēmuma Dripit.io līdzdibinātājs un vadītājs. Dripit.io nodarbojas ar mārketinga datu analīzi e-komercijas uzņēmumiem.

Paralēli Ernests ir aktīvi iesaistīts jaunuzņēmumu komūnā kā TechHub Riga un TechChill līdzdibinātājs, kā ietvaros arī saskaras ar daudz un dažādiem jaunuzņēmumiem.

Kompetences: pičošana, biznesa attīstība, mārketings, datu analīze, e-komercija.

Share this event

bottom of page