top of page

Tue, Aug 27

|

Rīgas Biznesa skola, 413. telpa

Eksporta meistarklase: Mūsdienīgs mārketings veiksmīgam eksportam

Aicinām uz Elitas Račiņas digitālā mārketinga meistarklasi.

Registration is Closed
See other events
Eksporta meistarklase: Mūsdienīgs mārketings veiksmīgam eksportam
Eksporta meistarklase: Mūsdienīgs mārketings veiksmīgam eksportam

Time & Location

Aug 27, 2019, 8:30 AM – 3:00 PM

Rīgas Biznesa skola, 413. telpa, Skolas iela 11, Centra rajons, Rīga, LV-1010, Latvia

About the event

Seminārs IT uzņēmumu speciālistiem, kam jāpieņem stratēģiski lēmumi par mārketinga jautājumiem vai kam nepieciešama dziļāka par to kā izmantot mārketinga, jo īpaši digitālā, instrumentus, lai veicinātu biznesa izaugsmi, paplašinot klientu loku esošajā tirgū vai ieejot jaunos eksporta tirgos.

8:30-9:00 Ierašanās, kafija

9:00-10:15 1.daļa

10:15-10:35 – Kafijas pauze

10:35-11:35 2.daļa

11:35-11:45 Kafijas pauze

11:45-13:00 3.daļa

13:00-15:00 Individuālās tikšanās pēc pieraksta

Seminārā apskatīsim šādas galvenās tēmas:

1. Mūsdienīgs mārketings – ko tas nozīmē un kā tas var palīdzēt ejot eksporta tirgos?

Kas ir labs un efektīvs mārketings un kāds tam sakars ar biznesa vadību? Mārketings kā biznesa stratēģiska funkcija un kā tas var palīdzēt pārdošanai B2B segmentā. Stratēģiskais un digitālais mārketings, kā tos vislabāk pielietot uzņēmumam ejot eksporta tirgos. Praktiski piemēri un uzdevums.

2. Produktu un komunikācijas pielāgošana eksporta tirgiem.

Mērķa auditorijas noteikšana un aprakstīšana jūsu uzņēmuma produktam. Vērtības piedāvājuma un pozicionējuma noteikšana/pielāgošana izvēlētajai mērķa auditorijai. Produktu ieviešanas stratēģijas – komunikācijas, izplatīšanas kanāli, kampaņu veidi atkarībā no tirgus situācijas un produkta pozīcijas tajā. Praktiski piemēri un uzdevums.

3. Digitālais mārketings un klienta pieredzes ceļš eksporta tirgos .

Digitālā mārketinga veidi - SEA, SEO, sociālie mediji, e-pastu mārketings, satura mārketings, Affiliate tīkla mārketings, digitālās reklāmas, u.c, un kā tos vislabāk plānot un analizēt. Digitālā mārketinga efektivitātes mērīšana: metodes un rīki, un kā tos saskaņot ar biznesa mērķiem. Klienta pieredzes ceļa 5 stadijas – klienta perspektīva biznesa procesā. Kā klientu aizvest no 1.stadijas (Atpazīst) līdz 5.stadijai (Rekomendē), kādu mārketinga metožu kopumu izmantot lai to sasniegtu? Kādi ir klienta saskares punkti konkrētajā tirgū ar uzņēmumu un kā tos vislabāk pārvaldīt? Praktiski piemēri un uzdevums.

Ko jūs iegūsiet?

1. Labāku izpratni par to kā mūsdienīgs mārketings var palīdzēt jūsu uzņēmumam izejot eksporta tirgos.

2. Iespēju ar praktisku uzdevumu palīdzību pielietot iegūtās zināšanas.

3. Pēc semināra saņemsiet materiālus, ko varēsiet izmantot kā paraugus plānojot aktivitātes savā uzņēmumā.

Papildu iespēja: Pēc semināra trenere būs pieejama 4x30 minūšu individuālām konsultācijām par konkrētām jūsu uzņēmuma vajadzībām. Jāpiesakās iepriekš.

Dalības maksa meistarklasē: 20 EUR+PVN (Latvijas IT klastera biedriem), 50 EUR+PVN (pārējiem interesentiem). MVU tiks piešķirts de minimis atbalsts.

-------

Elita Račiņa - mārketinga un pārdošanas profesionāle ar vairāk kā 20 gadu pieredzi, ko guvusi lielos un starptautiskos uzņēmumos, kā Parex banka, If P&C Insurance AS, American Express, Procter & Gamble. Elita ir ieguvusi MBA grādu Rīgas Biznesa skolā un maģistra grādu Mančestras Metropolitēna Universitātē ar specializāciju digitālajā mārketingā. Viņas uzņēmums Company EQ specializējas darbā ar uzņēmumiem, kas vēlas paplašināt savu biznesu, ieiet jaunos tirgos vai vēlas ieviest jaunus produktus. Pēdējos 2 gadus darbojusies Vācijas tirgū.

Share this event

bottom of page