top of page

Wed, Mar 24

|

Tiešsaistē

Digitālā Nedēļa 2021: 24. marts "Digitālās prasmes uzņēmējiem"

Latvijas IT klasteris sadarbībā ar LIKTA un TET, Digitālās Nedēļas ietvaros, organizē digitālo prasmju dienu uzņēmējiem ar dienas tēmu "Prasmju celšana kā pirmais solis virzienā uz uzņēmuma digitālo transformāciju".

Digitālā Nedēļa 2021: 24. marts "Digitālās prasmes uzņēmējiem"
Digitālā Nedēļa 2021: 24. marts "Digitālās prasmes uzņēmējiem"

Time & Location

Mar 24, 2021, 10:00 AM – 7:00 PM

Tiešsaistē

About the event

Digitālās nedēļas ietvaros, 24. martā, Latvijas IT klasteris sadarbībā ar LIKTA un TET organizē tiešsaistes pasākumus par tēmu "Digitālās prasmes uzņēmējiem".

Latvijas tautsaimniecības dzinējspēks ir uz izaugsmi vērsta uzņēmējdarbība, kuru ceļ un attīsta mūsu uzņēmēji. Šīs dienas programma ir  veltīta Latvijas mazajiem un vidējiem uzņēmumiem – kā celt prasmes un rīkoties atbilstoši šodienas tirgus prasībām, kā pieņemt jauno, digitālo un būt atvērtiem izmaiņām. Digitālā transformācija uzņēmumā sākās ar domas maiņu vadības līmenī.

Tiešsaistes pasākumu laikā runāsim par digitalizācijas un digitālo prasmju nozīmi uzņēmējdarbībā, konkurētspējīgu darbinieku, tiks pārspriesti uzņēmumu izaicinājumi un atrādīti labās prakses piemēri. Tāpat noskaidrosim, kas ir uzņēmēja “Pamata komplekts”, lai uzlabotu tā digitālās prasmes.

Digitālā transformācija ir kā labs Šveices pulksteņa mehānisms – visi zobrati darbojas precīzā sistēmā un procesi ir nepārtraukti.

Programma tiks publicēta drīzumā!

No 2021. gada 22. līdz 26. martam online vidē norisināsies Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) organizētā Eiropas Digitālā nedēļa Latvijā.

Share this event

bottom of page