Read stories from Latvian tech companies

January 8, 2020

Aicinām piedalīties “eMesai” projekta aktivitātēs un saņemt 75% atbalstu Latvijas IT klastera biedrus, kuriem ir produkti inteliģento transporta sistēmu (ITS) un Viable Citizen Solutions jomās, un kuri plāno paplašināt eksportu uz Subsahāras Āfrikas valstīm, Indiju vai AAE.

Projekta ietvaros turpmākos 2 gadus uzņēmumi varēs saņemt atbalstu dalībai izstādēs, tirdzniecības misijās, tirgus izpētes un ekspertu pakalpojumiem mērķa t...

January 6, 2020

Aicinām klastera biedrus doties jūsu pašu iniciētās un veidotās tirdzniecības misijās Klasteru programmas ietvaros un saņemt 70% atbalstu!

Tuvākie plānotie braucieni, kuros aicinām pieteikties:

December 18, 2019

2019. gada nogalē Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris sadarbībā ar Latvijas augstvērtīgas un veselīgas pārtikas klasteri organizēja pirmo savu biedru - IT ekspertu - vizīti uz alus darītavu “Valmiermuiža”, lai sniegtu padomus digitalizācijas jautājumos. Kopējais vērtējums - digitalizācijas līmenis alus darītavā “Valmiermuižā - vidējs. 

Alus darītava “Valmiermuiža” piedāvā augstākās raudzes alu, kas darīts Latvijā, snied...

December 10, 2019

6. decembrī aizvadītas IT nozares personālvadības brokastis, kuras Latvijas IT klasteris rīko jau otro gadu pēc kārtas ar mērķi informēt par nozares aktualitātēm personālvadības speciālistus un citus interesentus.

Brokastis tiek rīkotas gada nogalē, lai vienkopus aplūkotu jaunāko pētījumu un Latvijas IT klastera biedru risinājumus.

“Fontes” pētījums par IKT nozares atalgojuma izmaiņām 2019. gadā un prognozes uz nākamo gadu, tend...

November 28, 2019

Latvijas IT klasterī šobrīd ir aptuveni 40 biedri – IT uzņēmumi. Ikkatrs no tiem atšķiras ar savu piedāvāto pakalpojumu/produktu, taču kopīgs tiem visiem – tiekšanās uz izcilību savā jomā un Latvijas kā IT līdervalsts stiprināšana.

Pasākumu cikls “IT eksperti” ir jauns koncepts, kas paredzēts IT klastera biedriem, kurš tiek veidots sadarbībā ar Latvijas augstvērtīgas un veselīgas pārtikas klasteri. Šeit pievienotā vērtība slēpj...

November 21, 2019

2019. gadā no 13. līdz 15. novembrim Madridē, Spānijā, norisinājās “The Digitising European Industry Stakeholder” forums, kur tematiskajā fokusā ir Mākslīgais intelekts un Digitālie inovāciju centri (Digital Innovation Hubs).

14. novembrī Latvijas IT klastera valdes loceklis Gatis Ošs un izpilddirektore Aiga Irmeja parakstīja augsta līmeņa, stratēģiskās sadarbības memorandu starp 24 partneriem – Eiropas vadošajiem Digitālajiem...

November 7, 2019

Latvijas IT klastera rīkotajā korporatīvajā hakatonā 5. un 6. novembrī, SEB Inovāciju centrā, tikās pārtikas un iepakojumu ražotāji no Latvijas, Lietuvas, Spānijas un Polijas ar dažādu valstu IT uzņēmumiem, kuri pieteicās risināt iesniegtos izaicinājumus.

Izaicinājumu dažādība parādīja gan Latvijas, gan citu valstu IT speciālistu augsto sagatavotības līmeni, kas spēj pielāgoties tirgus vajadzībām, radot inovatīvus risinājumus....

October 23, 2019

Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris (LITK) aicina IT uzņēmumus pieteikties Starptautiskajam pārtikas un iepakojumu ražotāju hakatonam, kas pirmo reizi norisināsies Rīgā no 5. līdz 6. novembrim. Hakatona galvenais mērķis ir veidot ciešāku sadarbību starp pārtikas un iepakojumu ražotājiem un IT nozari, veicinot digitālo transformāciju uzņēmumos.

Starptautiskais pārtikas un iepakojumu ražotāju hakatons norisināsies no 5. l...

October 22, 2019

Learn IT programmēšanas skola aicina IT uzņēmumums ziedot lietotus datorus, kas tiks izmantoti programmēšanas pulciņu vadīšanai Rīgā un izbraukuma nodarbībās reģionos.

Ieteicamā minimālā specifikācija datoriem:

2Ghz, divkodolu procesors, 2Gb operatīvā atmiņa, taču esam atvērti izskatīt arī citus piedāvājumus.

Mūsu skolas mērķis ir veicināt IT izglītību Latvijā un veicināt skolēnu loģisko domāšanu, problēmsrisināšanu un radošumu,...

September 30, 2019

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) aicina uzņēmumus un iestādes pieteikties IKT nozares lielākajam apbalvojumam - balvai “Platīna pele 2019”. Ņemot vērā, ka tehnoloģiju vide arī Latvijā kļūst arvien inovatīvāka, balvas pasniegšanas ceremonija ir iespēja cildināt un apzināt tos uzņēmumus un organizācijas, kad radījuši veiksmīgus un sabiedrībai patiešām noderīgus digitālos risinājumus.

Balva “P...

Please reload