top of page

DIGITĀLĀ NEDĒĻA 2021 atskats

Nedēļas garumā TV ekrānos un sociālo mediju platformās, Digitālās nedēļas ietvaros, jomas profesionāļi, risinājumu ieviesēji un to radītāji, katru dienu dalījās savā pieredzē par tēmām – kā mainīt sabiedrības paradumus un izmantot esošās iespējas, digitālās iespējas ikdienai, digitālās prasmes uzņēmējiem, digitālā identitāte un drošība, profesijas tehnoloģiju nozarē.


Latvijas IT klasteris 24. martā organizēja divus tiešsaistes pasākumus ar mērķi akcentēt prasmju nozīmi, jo tas ir pirmais solis pretī jebkura uzņēmuma digitālajai transformācijai.

Rīta panorāmas diskusijā, apskatot labās prakses piemērus, tika apspriests “pamata komplekts”, kas nepieciešams uzņēmējam, lai uzlabotu savas digitālās prasmes. Kā pieņemt jauno, digitālo un būt atvērtam izmaiņām? Diskusijā piedalījās Gatis Ošs, Datu tehnoloģijas uzņēmuma SQUALIO valdes loceklis,Latvijas IT klastera valdes priekšsēdētājs, Eva Selga, Latvijas Personāla Vadīšanas asociācijas valdes priekšsēdētāja, Kristīne Mennika, Korporatīvās komunikācijas vadītāja, AS “Citadele banka”, Viktors Toropovs, Tet Korporatīvās attīstības direktors, Aleksandrs Ļubinskis, Cēsu Digitālā centra valdes priekšsēdētājs. Pasākuma video ieraksts


Turpinot dienu zem virsraksta “Digitālās prasmes uzņēmējiem”, Latvijas IT klastera pieci biedru uzņēmumi, kopā ar uzņēmumiem, kuros tie ieviesuši savus risinājumus, piedalījās virtuālajās vizītēs, kurās atklāja savu ceļu pretī digitalizācijai. Kā apzināties savas nepieciešamības, kā un kādi risinājumi ieviesti, kādas ir pozitīvās pārmaiņas, ko piedzīvojuši uzņēmumi uzdrīkstoties digitializēties, kā viņi raugās uz nākotni un kā būtu bijis, ja šie risinājumi nebūtu ieviesti? Par to visu iepriekš iefilmētos materiālos, kam sekoja tiešsaistes jautājumu un atbilžu sesija, stāstīja AS "Citadele banka" un SIA SQUALIO GROUP atzinības tehnoloģija PEERO APP, Lesjofors Springs LV LSEZ SIA, Lesjofors Gas Springs LSEZ un AS “RIX Technologies”, SIA “RIPO International Ltd.” un SIA MAK IT Zeta Industry, Latvijas Nacionālā bibliotēka un SIA "DATI Group", Airo Catering Services Latvija, LSG Group un SIA "Datakom". Pasākuma video ieraksts.


26. martā, noslēdzot Digitālo nedēļu, Latvijas IT klasteris kopīgi ar Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociāciju (LIKTA) raidījumā “Tava profesija tehnoloģiju nozarē”.


Publikācija sagatavota projekta “Informācijas tehnoloģiju nozares konkurētspējas un eksportspējas paaugstināšana” ietvaros (projekta Nr.3.2.1.1/16/A/004) ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansiālu atbalstu.
Comments


Join our miling list! Don't miss other exciting stories!

bottom of page