top of page

Izstāde “IAAPA Expo Europe 2021” Barselonā

Septembra noslēgumā, Barselonā, notika IAAPA Expo Europe 2021. Tas ir viens no galvenajiem izklaides industrijas ikgadējiem pasākumiem Eiropas mērogā, piesaistot arī Tuvo Austrumu un Āfrikas valstis. Uz izstādi ar klastera atbalstu devās SIA "Captomatic" un SIA "CUBE Systems".


"Apmeklējot izstādi, esam ieguvuši informāciju par trendiem mārketingā un industrijā kopumā, ražotāju jaunajiem produktiem, lielo pasaules mēroga atrakciju parku nākotnes plāniem un projektiem. Šī informācija palīdzēs mums izstrādāt pakalpojumus un produktus atbilstoši šīs nozares klientu vajadzībām." Pēc brauciena atziņā dalās SIA "CUBE Systems" valdes loceklis Renārs Jansons.

Turpinot: "Izstādes un konferences “IAAPA Expo Europe 2021” laikā tikāmies ar izklaides nozares potenciālajiem klientiem un sadarbības partneriem, kā arī guvām ieskatu par potenciālo pieprasījumu pēc risinājumiem. Iegūtās specifiskās nozares zināšanas un pieredzes stāsti palīdzēs veidot profesionālāku sadarbību ar partneriem un klientiem, kā arī ļaus uzņēmumam sadarboties atbilstoši industrijā pieņematajām praksēm un standartiem."


Pasākuma “IAAPA Expo Europe 2021” mērķis ir katru gadu pulcēt tūkstošiem nozares pārstāvju, lai atklātu jaunākās inovācijas un pakalpojumus visiem atpūtas biznesa aspektiem. Šogad izstādi apmeklēja 8500 dalībnieki. Vairāku dienu programmu sastādīja gan ekspertu prezentācijas, paneļdiskusijas un semināri par labākās prakses piemēriem un nākotnes perspektīvām.


"Ar optimistisku skatu nākotnē" ar šādu saukli “IAAPA Expo Europe 2021” notika no 27. - 30. septembrim Barselonā, Spānijā. Nākamgad izstāde plānota no 12. - 15. septembrim Londonā.


Foto: https://www.facebook.com/IAAPAHQ/photos


Pasākuma apmeklējums tika atbalstīts ar Latvijas IT klastera projekta "Informācijas tehnoloģiju nozares konkurētspējas un eksportspējas paaugstināšana" ietvaros (projekta Nr. 3.2.1.1/16/A/004) ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansiālu atbalstu.Comments


Join our miling list! Don't miss other exciting stories!

bottom of page