top of page

Trešo reizi notiks German-Baltic Digital Summit

Jau trešo reizi Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kamera (AHK) organizē German-Baltic Digital Summit, kas šogad notiks Lībekā (federālā zeme Šlēzviga-Holšteina) no 10. līdz 12. maijam.


Vācijas un Baltijas valstu digitālā samita mērķis ir apvienot Baltijas valstu un Vācijas uzņēmumus tehnoloģiju un digitalizācijas jomā, veidojot jaunas pārrobežu biznesa attiecības. Šogad uzsvars būs uz tādām tēmām, kā ITS, e-government, e-commerce.

Pasākuma ietvaros piedāvāsim Baltijas valstu uzņēmumiem uzņēmumu apmeklējumus Lībekā un Hamburgā, B2B tikšanās un paneļdiskusijas izstādes it for business ietvaros. Izstādes un pasākuma German-Baltic Digital Summit atklāšanā Lībekā piedalīsies arī Latvijas Valsts prezidents Egils Levits.

Pasākuma programma

10.05. ierašanās Hamburgā, uzņēmuma apmeklējums, brauciens uz Lībeku, vakara pasākums.

11.05. samita galvenais pasākums izstādes it for business ietvaros Lībekā (B2B tikšanās ar izstādes dalībniekiem: apmēram 40 vācu uzņēmumi, apmēram 800 apmeklētāji; paneļdiskusijas). Dalībai izstādē uz šo brīdi ir reģistrējušies 22 vācu uzņēmumi.

12.05. uzņēmuma apmeklējums Lībekā, brauciens uz Hamburgu, lidojums uz Rīgu.

Dalības maksa uzņēmumiem: 850 EUR + PVN (AHK biedriem -20%).

Lidojuma un viesnīcas izmaksas sedz paši dalībnieki (visiem dalībniekiem ir pierezervēta viesnīca Lībekā ar brokastīm, cena 98 EUR par nakti).

LIAA piedāvā eksporta atbalsta programmu, kuras ietvaros var segt 50% no šī pasākuma dalības maksas. Reģistrēties dalībai pasākumā aicinām šeit.


Vairāk informācijas rakstot un jautājumu gadījumā sazināties ar Iru Raciņu ira.racina@itbaltic.com.

Comentarios


Join our miling list! Don't miss other exciting stories!

bottom of page