top of page

Latvijas IT klasterim ievēlēta jauna valde

Š.g. 24. martā notika Latvijas Informācijas tehnoloģiju klastera biedru pilnsapulce, kuras laikā tika ievēlēta klastera jaunā valde un tās priekšsēdētājs.


Jaunās valdes sastāvu turpmākos divus gadus veidos Kaspars Kauliņš (TILDE Starptautiskā biznesa attīstības direktors), Gatis Ošs (SQUALIO valdes loceklis), Jānis Grēviņš (Rīgas Biznesa skolas direktors), Signe Bāliņa (LIKTA prezidente). Par valdes priekšsēdētāju tika izvēlēts Jānis Čupriks (DATAKOM valdes loceklis).


Biedru kopsapulces laikā atskatījāmies arī uz pagājušā gada aizvadītajiem pasākumiem un sasniegumiem. Kopā bijām piedalījušies 85 pasākumos, no kuriem 51 bija mūsu organizēts, savukārt no tiem 12 bija augsta līmeņa uzstāšanās lielām ārzemju auditorijām. Savus biedru uzņēmumus atbalstījām eksporta misijās uz Dubaiju, Vāciju, Spāniju, kā arī esam iesaistījušies 4 jaunos starptautiskos tīklos. Pilnsapulces laikā pievērsāmies lielajiem nākotnes plāniem, tostarp arī ITS iniciatīvas izveidei un Latvijas Digitālās inovācijas centra (EDIH) izveidei un plānotajām aktivitātēm.

Vairāk par Latvijas Digitālās inovācijas centru iespējams uzzināt mūsu mājaslapā www.dih.lv

Savukārt ar jauno valdi tuvāk iepazīties iespējams ŠEIT.Pasākums notika projekta “Informācijas tehnoloģiju nozares konkurētspējas

un eksportspējas paaugstināšanā” ietvaros (projekta Nr.3.2.1.1/16/A/004)


Comments


Join our miling list! Don't miss other exciting stories!

bottom of page