top of page

Jauna Digitālā Veselība - IT klasteris paraksta memorandu

7. jūlijā Digitālās veselības dienai veltītā seminārā Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejā Latvijas IT klasteris un Digitālās inovācijas centrs kopā ar Veselības ministriju un citiem veselības un IT nozares pārstāvjiem parakstīja sadarbības memorandu par digitālās veselības ieviešanu Latvijā.

Jaunās digitālās veselības mērķis ir ar modernu risinājumu palīdzību padarīt pacientiem ārstniecību un aprūpi pieejamāku, kā arī atvieglot ārstu, māsu un citu ārstniecības personu darbu.


Sadarbības memorands paredz tā parakstītājiem sadarboties un iesaistīties uz pacientiem un lietotājiem orientētas, atvērtas digitālās veselības ekosistēmas izveidē, attīstot jomas organizatorisko pārvaldību, finansējuma pieejamību un investīciju regulējumu, tehnoloģisko infrastruktūru un pakalpojumus, kā arī attīstīt digitālās prasmes.


Mums ir svarīgi būt daļai no šī memoranda, jo klastera biedru vidū ir uzņēmumi, kas jau vairākus gadus veiksmīgi darbojas un risina digitalizācijas izaicinājumus tieši medicīnas jomā, kā arī, kā DIH esam apņēmušies palīdzēt ikvienai nozarei gūt labumu, ko sniedz digitalizācijas iespējas!

Plašāk par memorandu ŠEIT. Pasākuma ierakstu iespējams noskatīties ŠEIT.


Comments


Join our miling list! Don't miss other exciting stories!

bottom of page