top of page

IT eksperti dodas uz dažādiem Latvijas uzņēmumiem

Latvijas IT klasterī šobrīd ir aptuveni 40 biedri – IT uzņēmumi. Ikkatrs no tiem atšķiras ar savu piedāvāto pakalpojumu/produktu, taču kopīgs tiem visiem – tiekšanās uz izcilību savā jomā un Latvijas kā IT līdervalsts stiprināšana.


Pasākumu cikls “IT eksperti” ir jauns koncepts, kas paredzēts IT klastera biedriem, kurš tiek veidots sadarbībā ar Latvijas augstvērtīgas un veselīgas pārtikas klasteri. Šeit pievienotā vērtība slēpjas tajā, ka tiek tuvinātas divas atšķirīgas nozares un radīta izpratne par esošo problēmu risinājumiem, lai veicinātu biznesa izaugsmi ar IT rīku palīdzību. Būtiski, ka IT speciālisti ar pārtikas nozares uzņēmuma izaicinājumiem iepazīstas esot uz vietas ražotnē, tāpēc paši var pieredzēt un labāk izprast konkrēto biznesu un tā izaicinājumus, līdz ar ko arī ieteikt vispiemērotāko digitālo risinājumu.


Šobrīd interesi par IT ekspertu vizītēm uz saviem uzņēmumiem izrādījuši pirmie Latvijas augstvērtīgas un veselīgas pārtikas klastera biedri, – SIA “Valmiermuižas Alus”, SIA “Dimdiņi”, “Aloja Starkelsen” kam varētu sekot arī citi klastera biedri – augstvērtīgas pārtikas produktu ražotāji. “Šis ir potenciāli veiksmīgs veids, kā pārtikas ražotājiem iepazīties un meklēt jaunus sadarbības partnerus no IT nozares,” atzīst Kristaps Ročāns, Latvijas augstvērtīgas un veselīgas pārtikas klastera izpilddirektors, “pārtikas klastera uzņēmumiem šādas vizītes var palīdzēt ieraudzīt pilnīgi jaunas iespējas sava biznesa attīstībai”.


“Jau 2018. gadā aizsākām rīkot izbraukumus pie Latvijas uzņēmējiem, kuri izrāda interesi par digitalizāciju, ņemot līdzi savus biedrus. Jāatzīst, ka biedru inovatīvās idejas, ja ne gluži uzreiz tiek pielietotas praksē, tad tās dod uzņēmējiem sajūtu, ka viss ir iespējams tepat Latvijā,” min Aiga Irmeja, Latvijas IT klastera izpilddirektore.


Pasākumu cikla tuvākās plānotās vizītes:

SIA “Valmiermuižas alus” - 12. decembris 9:30 - 12:30. Atskats šeit.

SIA “Aloja Starkelsen” – 2020. g. 23. janvāris, 10:00 - 13:00. Atskats šeit.

SIA “Dimdiņi” – 2020. g. 18. marts, 10:00 - 13:00Ja Jūsu uzņēmumam būtu interese sniegt digitalizācijas padomus, aicinām pieteikt savu dalību vizītē rakstot digitalizācijas projektu vadītājai Irai Raciņai: ira.racina@itbaltic.comComments


Join our miling list! Don't miss other exciting stories!

bottom of page