top of page

Iepazīsimies! SIA MAK IT

“Mūsu stiprā puse ir nebaidīšanās no izaicinājumiem. Komanda ir motivētāka, ja priekšā ir sarežģīts uzdevums,” stāsta uzņēmuma MAK IT produktu pārdošanas vadītāja Olga Ļesņikoviča-Riņķe.


MAK IT ir Latvijas IT klastera biedrs jau mazliet vairāk kā gadu! Lai iepazītos tuvāk un saprastu kā viens otru varam atbalstīt nākotnē, Latvijas IT klastera komanda devās ciemos pie uzņēmuma uz Jauno Teiku.


Uzņēmumam MAK IT ir 11 gadi un tajā šobrīd strādā ap 80 darbiniekiem. Smaidot Olga atklāj, ka uzņēmuma izaugsme ir strauja, jo sākotnēji domubiedri nodibinājuši mazu IT uzņēmumu, taču tagad tas ir viens no vadošajiem savas jomas uzņēmumiem Latvijā. Šobrīd uzņēmuma grupā ir MAK IT sastāv no vairākām iniciatīvām - pamata uzņēmējdarbības, kas ir pielāgotas programmatūras izstrāde, vairākiem jaunuzņēmumiem, sociāliem projektiem, kā arī Zeta Industry, kas fokusējas uz industriālu uzņēmumu digitalizāciju. Uzņēmums nodarbojas ar viedierīču lietotnēm, biznesam kritisku sistēmu izstrādi, izmantojot modernākās tehnoloģijas. Atslēga daudzajiem panākumiem ir izpratne un iedziļināšanas klienta biznesā, augstas pakalpojumu kvalitātes nodrošināšana un motivēta attieksme.No 16. stāva atpūtas telpām Jaunās Teikas ofisu ēkā HENRIHS paveras brīnišķīgs skats uz Rīgu.
MAK IT uzņēmuma vērtība ir tā komanda. Bez regulāriem pasākumiem, sporta aktivitātēm un radošiem projektiem neiztikt! Olga mūs iepazīstina arī ar svētku sienu. Uz jautro atmiņu fona, kas iemūžināts fotogrāfijās, ir lielais laimes rats, katra darbinieka dzimšanas diena – iespējams viņa lielā laimesta diena – ko uzgriezīsi, to saņemsi dāvanā.

Uzņēmums augstu vērtē arī savus klientus, vienmēr akcentējot individuālu pieeju ikvienam projektam. Daloties ar pieredzes stāstiem, Olga uzsver vispārzināmākos: LMT EDLUS (biznesa risinājums, kas ļauj būvuzņēmumiem sekot darbinieku darba laikam, slodzei un aktivitātēm), FOOD UNION DRIVER (saldējuma piegādes un pārdošanas procesu optimizācija, izmantot mūsdienīgus rīkus), apdrošināšanas kompānijas BALTA lietotne, LATVENERGO infrastruktūras monitoringa sistēma, LMT STRAUME (viedtelevīzijas platforma), pielāgota ERP risinājuma izstrāde UPB grupai. Cits risinājums, kas var kļūt derīgs kā privātpersonām, tā uzņēmumiem – lietotne ZOLT, kas apvieno klientus un atkritumu izvešanas pakalpojumu sniedzējus. Savukārt jau piecas Latvijas pašvaldības (Sigulda, Ogre, Olaine, Daugavpils un Mārupe) ieviesušas MAK IT izstrādāto risinājumu “Mana pilsēta”, kas atvieglo pašvaldības komunikāciju ar tās iedzīvotājiem.Sarunai pievienojas arī Artūrs Seilis, uzņēmuma ZETA Industry vadītājs, kurš iepazīstina ar digitāliem risinājumiem, kurus ievieš uzņēmums, lai paaugstinātu darba efektivitāti, samazinātu energoresursu patērīņu un optimizētu izejmateriālu izmantošanu industriāliem uzņēmumiem. Turpinot MAK IT labo pieredzi ar klientiem, Artūrs saka: “Mēs ļoti augstu vērtējam attiecības ar mūsu klientiem - ar ikvienu no tiem iespējams sazināties, lai tam iegūtu apstiprinājumu!” Uzņēmuma pamata produkts ir platforma Austra ERP - par pieredzi un to kā uzņēmuma izstrādātais risinājum strādā praksē iespējams iepazīties, noskatoties pagājušā gada Digitālās nedēļas ietvaros notikušā pasākuma “Digitalizācijas veiksmes stāsti”, ierakstu šeit: ZETA Industry un RIPO veiksmes stāsts. Veiksmes stāstā dalās Zeta Industry partneris "RIPO International Ltd." un Edgars Augstkalns (SIA MAK IT Zeta Industry pārstāvis).

Comments


Join our miling list! Don't miss other exciting stories!

bottom of page