top of page

Aicinām izmantot jau rezervēto sapulces laiku 30. martā no plkst. 16:00 līdz plkst. 17:30, lai nobalsotu par biedrībai svarīgiem un darbībai nepieciešamiem jautājumiem. Šoreiz demokrātiski caurspīdīgus un leģitīmus lēmumus kopīgi pieņemsim izmantojot platformu https://lemejs.lv/. Kā arī šajā laikā virtuāli varēs satikt valdi un Klastera komandu un uzdot jautājumus – Join Microsoft Teams Meeting

Visiem, kuri reģistrējušies vai atsaukušies sapulces uzaicinājumam, tuvākajās dienās tiks izsūtīts uzaicinājums pievienoties platformai lemejs.lv, kur arī atradīsiet visus dokumentus. Balsojums būs nepieciešams par 3 jautājumiem:

  1. Apstiprināt biedrības “Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris” (Latvijas IT Klasteris) 2019.gada pārskatu.

  2. Apstiprināt “Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju asociācijas” (LIKTA) izvirzīto pārstāvi Signi Bāliņu dalībai Latvijas IT Klastera valdē ar pilnvaru termiņu 1 gads (anonīms balsojums).

  3. Apstiprināt 2020. gada pārskata auditēšanai nolīgt grāmatvedības uzņēmuma CBB ieteikto auditoru NEXIA AUDIT ADVICE un no biedru vidus ievēlēt revidentu, kas pārbauda Klastera darbības atbilstību biedru interesēm. Klastera valde ierosina par biedrības revidentu izvirzīt Uldi Dzeni (Tilde pārstāvis).

Ar katru balsojumu saistītie dokumenti būs pieejami https://lemejs.lv/ jau no 27.03.2020.

Izvērstāka, detalizētāka sapulce ar prezentācijām, sarunām un diskusijām notiks tiklīdz būs iespēja brīvi pulcēties klātienē.

Paldies visiem, kuri ir reģistrējušies, pārējiem lūgums to izdarīt ŠEIT līdz 26. martam.

Kā arī atgādinām, ka nekas nav mainījies – ja neesat pilnvarotā persona pārstāvēt uzņēmumu (saskaņā ar UR datiem), tad aicinām sagatavot un iesniegt pilnvaru. Jautājumiem par pilnvaras saturu, lūdzu, rakstiet kristine.zunde@itbaltic.com

Zemāk būtiskākais par sapulci:

30. marts, plkst 16:00 – 17:30

Latvijas IT klastera valde un izpilddirektore Aiga Irmeja būs pieejami tiešsaistē no plkst. 16:00 līdz plkst. 17:30, kur varēs uzdot sev interesējošos, neskaidros jautājumus. Lai pievienotos tiešsaistē caur Microsoft Teams, spiediet Join Microsoft Teams Meeting

 

27. marts – 30. marts

Izmantojot platformu https://lemejs.lv/, lūgums balsot par biedrības darbībai nepieciešamajiem lēmumiem. Lai piekļūtu balsošanai, lūgums reģistrēties ar stingro autentifikāciju.

 

Uz redzēšanos digitāli 30. martā!

bottom of page