top of page

Meistarklase "Vērtības celšana savam produktam"


Pasākums Latvijas IT klastera biedriem.

4. - 5. oktobrī Latvijā atkārtoti ar savu eksporta meistarklasi "Vērtības celšana savam produktam" viesosies pasaules līmeņa treneris Gleb Maltsev. Balstoties uz pozitīvajām atsauksmēm pēc iepriekšējā treniņa, Gleb Maltsev ir izveidojis papildinātu divu dienu programmas meistarklasi, kas palīdzēs rast īstos atslēgvārdus kā pareizāk pozicionēt savu produktu, balstoties uz potenciālā klienta nepieciešamībām, vēlmēm un vajadzībām.


Meistarklases mērķis, pildot dažādus praktiskus uzdevumus, ir mainīt domāšanas veidu un saprast, kas ir mans īstais klients vai lietotājs, jeb kā nomainīt "biznesa" domāšanu uz "klienta / lietotāja" skata punktu. Iegūt skaidrību un vienprātību par vajadzībām, motivāciju, uzvedību, kā arī definējot dažādus pieņēmumus un kartējot biznesa un personību kanvas nonāksim pie konkurētspējīgiem novērtējumiem, kas palīdzēs sava uzņēmuma vērtības palielināšanai.


Praktiska informācija:

Norises laiks: 4. - 5. oktobris. Pasākums notiek 2 dienas no plkst. 9:00 - 13:00. Ierašanās uz abu dienu nodarbībām ir OBLIGĀTA.

Vieta: MERCURE RIGA CENTRE HOTEL (Elizabetes iela 101)

Dalības maksa: Eur 70.00 + PVN. MVU tiks piešķirts de minimis atbalsts. No viena uzņēmuma var piedalīties 1 cilvēks. Vietu skaits ir ierobežots, ja paliks brīvas vietas, uzņēmumu varēs pārstāvēt 2 personas.

Valoda: Angļu

Dienas kārtība: (programma tiks precizēta) Diena #1

9:00-10:30 first module

10:30-11:00 break

11:00-13:00 second module

Diean #2

9:00-10:30 first module

10:30-11:00 break

11:00-13:00 second module

REĢISTRĀCIJA: ŠEIT.

Vairāk informācijas raksot Irai Raciņai ira.racina@itbaltic.com
Pasākums notiek projekta “Informācijas tehnoloģiju nozares konkurētspējas un eksportspējas paaugstināšanā” ietvaros (projekta Nr.3.2.1.1/16/A/004)

Comments


Join our miling list! Don't miss other exciting stories!

bottom of page