top of page

Latvijas un Azerbaidžānas Starpvaldību komisijas sēde

Ņemot vērā, ka š.g. pavasarī tiek plānota Latvijas un Azerbaidžānas Starpvaldību komisijas ekonomiskās, zinātniskās, tehniskās un kultūras sadarbības jautājumos (SVK) 8. sēde, lūgums līdz š.g. 28.janvārim atsūtīt informāciju par sadarbības interesēm un aktuālajiem jautājumiem, kas būtu iekļaujami SVK 8. sēdes darba kārtībā (t.sk. sadarbības piedāvājumi, problemātiskie jautājumi utt.), ja tādi ir.

Latvijas puses SVK sēdes vadītājs ir satiksmes ministrs T.Linkaits, sekretariāta funkcijas īsteno Ekonomikas ministrija, savukārt Azerbaidžānas puses SVK sēdes vadītājs ir Azerbaidžānas ekoloģijas un dabas resursu ministrs M.Babajevs.

Līdz šim ir notikušas divas abu SVK vadītāju video sanāksmes par gatavošanos SVK sēdei, kuru laikā Azerbaidžānas puse īpaši akcentēja ieinteresētību īstenot sadarbību ar Latviju informācijas un komunikācijas tehnoloģiju, zaļo tehnoloģiju, transporta un loģistikas jomās, kā arī aktivizēt sadarbību starp abu valstu uzņēmējiem.

Saskaņā ar augstāk minēto, lūgums līdz š.g. 28.janvārim atsūtīt informāciju par sadarbības interesēm un aktuālajiem jautājumiem, kas būtu iekļaujami SVK 8. sēdes darba kārtībā (t.sk. sadarbības piedāvājumi, problemātiskie jautājumi utt.), ja tādi ir. Rakstīt uz itcluster@itbaltic.com

コメント


Join our miling list! Don't miss other exciting stories!

bottom of page