top of page

Latvijas IT klasteris saņem sudraba nomināciju BDVA i-Spaces

Pirms gada Latvijas IT klasteris un Digitālās inovācijas centrs kļuva par BDVA i-Space sadarbības partneri, šogad, pēc kārtīga izvērtēšanas procesa, recenzentu atsauksmēm un BDVA i-Spaces priekšsēdētāju lēmuma, svinam iegūto sudraba nomināciju!


No 29. novembra līdz 3. decembrim hibrīda režīmā norisinājās BDVA (Big Data Value Association) forums, kura mērķis ir pulcēt nozares profesionāļus, biznesa attīstītājus, pētniekus un politikas veidotājus no visas pasaules, lai aktualizētu gan politiskos, gan ar rūpniecību un izpēti saistītos jautājumus datu un mākslīgā intelekta jomā. Foruma ietvaros, 30. novembrī, tika pasniegtas i-Spaces label nominācijas, kuru saņemšana sniedz Eiropas līmeņa kvalitātes zīmi un atpazīstamību starp Eiropas inovācijas un datu centriem un organizācijām. Kvalificējoties, pretendenti pierāda, ka atbilst BDVA/DAIRO kopienas stingrajiem kritērijiem, lai kļūtu par uzticamu datu inkubatoru.


Iegūstot i-Spaces sudraba atzinību, Latvijas IT klasteris un Digitālās inovācijas centrs, kļūst arī par projekta EUHubs4Data partneri. Tas paver arvien plašākas iespējas iegūt starptautiskus kontaktus, dalīties ar savu pieredzi un iegūt jaunas zināšanas, gūt piekļuvi vērtīgiem datu un skaitļošanas resursiem, kā arī gūt pasaules mēroga pieredzi lielo datu jomā. Balstoties uz visu iegūto un augot mūsu ekspertīzei, turpmāk varēsim būt daļa no lielo datu un mākslīgā intelekta projektiem.


Comments


Join our miling list! Don't miss other exciting stories!

bottom of page