top of page

"EXPO 2020 Dubai" un “GITEX” apmeklējums

Aicinām uzņēmumus piedalīties tirdzniecības misijā uz Apvienotiem Arābu Emirātiem

2021. gada 17. - 21. oktobrī.

Tirdzniecības misijas ietvaros ir paredzēts starptautisko izstāžu "EXPO 2020 Dubai" un “GITEX” apmeklējums, kopīgie tīklošanās pasākumi ar Igaunijas, Zviedrijas, Ungārijas un Austrālijas delegācijām, kā arī vizītes uz diviem no AAE septiņiem emirātiem – Abū Dabī emirātu un Sārdžas emirātu.


Finansiālais atbalsts


Piedāvājam Latvijas IT klastera biedriem doties šajā misijā ar 75 % atbalstu (de minimis veidā). Atbalsta izmaksās ietilpst avio biļetes (ekonomiskā klase), viesnīcas izmaksas (pēc valstī noteiktās viesnīcas maksas normas), ieejas biļete Expo un GITEX izstādēs, kopēji semināri un tīklošanās pasākumi, transports starp emirātiem. Vidējās izmaksas vienam cilvēkam ir aptuveni līdz Eur 2500.00.


Par “EXPO 2020 Dubai”


Starptautiskā izstāde EXPO 2020 Dubai norisināsies no 2021. gada 1. oktobra līdz 2022. gada

31. martam Dubaijā, Apvienotajos Arābu Emirātos. Arī Latvija pievienosies 190 citām valstīm, kas pieteikušas savu dalību šajā pasākumā, lai dalītos savos atklājumos un pieredzē, sekmējot valsts atpazīstamību gan Tuvo Austrumu reģionā, gan pasaules mērogā. Tā ir iespēja sekmēt uzņēmējdarbību, nodibināt jaunus kontaktus un radīt nākotni!


Brauciena programma:Programma PDF
.pdf
Download PDF • 15.51MB

Pieteikšanās un jautājumi rakstot Irai Raciņa ira.racina@itbaltic.com līdz 28. maijam.

Comments


Join our miling list! Don't miss other exciting stories!

bottom of page