top of page

Atskats uz meistarklasi "Vērtības celšana savam produktam"

Oktobra sākumā - divu dienu garumā - norisinājās IT uzņēmumu iemīļota lektora, Gleb Maltsev, meistarklase “Vērtības celšana savam produktam” ("Mindset for Building Powerful Value Proposition"). Eksporta meistarklasē, pasaulē atzītais un novērtētais pičošanas treneris no Igaunijas, dalībniekiem sniedza vērtīgas atziņas par to, kā celt produkta vērtību, iegūt skaidrību un vienprātību par sava uzņēmuma vajadzībām, motivāciju, uzvedību. Visi šie faktori spēlē nozīmīgu lomu uzņēmuma vērtības palielināšanā.


Kā atzīst uzņēmuma Squalio Adobe risinājumu biznesa attīstības vadītājs Mikus Valpēters: “Ļoti patika Gļeba prasme vienkāršot lietas, kas IT nozarē bieži vien ne visiem ir saprotamas. Pārsteidza arī tas kā 5 min garu stāstījumu no kolēģa par viņa uzņēmuma produktu, viņš to pārvērta 30 sekunžu garā “pičā” kurā ietvēra visu nepieciešamo informāciju.”

Dalībnieki meistarklasi atzīst par lielisku pieredzi, kurā iegūtās zināšanas ir vērtīgas un būs noderīgas turpmākajā darbā un komunikācijā ar klientiem. “Dažreiz mēs aizmirstam vienkāršības nozīmi un svarīgumu, un tieši to mums atgādināja Gļebs. Mēģinot dažos vienkāršos vārdos izskaidrot biznesa būtību - tas ir veids, kā atrast jaunus partnerus un potenciālos klientus.” Atzīmē Crassula vecākais biznesa attīstības vadītājs Alex Žukovs.

Šī jau ir trešā eksporta meistarklase, kuru Latvijas IT nozares ekspertiem vada Gleb Maltsev. Gleb Maltsev ir treneris ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi nozarē. Viņš ir vadījis apmācības tādos pasākumos kā Mobile World Congress, Smart City Expo, Electronica, Startup founders pitching for capital at Slush, Latitude59, TechChill un LOGIN.
Pasākums notika projekta “Informācijas tehnoloģiju nozares konkurētspējas un eksportspējas paaugstināšana” ietvaros (projekta Nr.3.2.1.1./16/A/004).


Comments


Join our miling list! Don't miss other exciting stories!

bottom of page