Noslēdzies trešais X-industriju hakatons


Šī gada 16.aprīlī noslēdzās pārtikas nozares X-industriju hakatons, kas norisinājās no 19.marta līdz 16.aprīlim. Šajā pasākumu ciklā līdztekus klasiskajam X-industriju hakatonam paralēli norisinājās MINI X-industriju hakatons, kurā IT uzņēmumu jomas profesionāļi konsultēja pārtikas nozares uzņēmumus par dažādu digitālu risinājumu pielietošanu. Kā atzīst darbnīcu dalībnieki – hakatons ir lielisks veids, kā atrisināt nozaru uzņēmumu biznesa izaicinājumus.

Paldies IT klastera biedriem, kuri piedalījās: SIA Burti, SIA Gstream, SIA Dots., SIA MBIT, SIA Lux Technology un SIA Datakom.

Nākamais hakatons plānots jau rudenī! :)

---------------------

Pasākums “X-industriju hakatons: Pārtikas nozare” notiek projekta DIGICLUSTERS ietvaros un to finansē Eiropas Savienības COSME programma. Projekta DIGICLUSTERS mērķis ir attīstīt Eiropas stratēģisko klasteru partnerību viedās specializācijas investīcijām (ESCP-S3), lai veicinātu digitālo transformāciju pārtikas un tās iepakojuma nozarē, izmantojot klasteru organizētus starpnozaru hakatonus. Projektu DIGICLUSTERS Latvijā īsteno Latvijas IT klasteris un Pārtikas produktu kvalitātes klasteris.