Noslēdzies trešais X-industriju hakatons

April 17, 2019

 

Šī gada 16.aprīlī noslēdzās pārtikas nozares X-industriju hakatons, kas norisinājās no 19.marta līdz 16.aprīlim. Šajā pasākumu ciklā līdztekus klasiskajam X-industriju hakatonam paralēli norisinājās MINI X-industriju hakatons, kurā IT uzņēmumu jomas profesionāļi konsultēja pārtikas nozares uzņēmumus par dažādu digitālu risinājumu pielietošanu. Kā atzīst darbnīcu dalībnieki – hakatons ir lielisks veids, kā atrisināt nozaru uzņēmumu biznesa izaicinājumus.

 

Paldies IT klastera biedriem, kuri piedalījās: SIA Burti, SIA Gstream, SIA Dots., SIA MBIT, SIA Lux Technology un SIA Datakom.

 

Nākamais hakatons plānots jau rudenī! :)

 

 

 

 

 

 

---------------------

Pasākums “X-industriju hakatons: Pārtikas nozare” notiek projekta DIGICLUSTERS ietvaros un to finansē Eiropas Savienības COSME programma. Projekta DIGICLUSTERS mērķis ir attīstīt Eiropas stratēģisko klasteru partnerību viedās specializācijas investīcijām (ESCP-S3), lai veicinātu digitālo transformāciju pārtikas un tās iepakojuma nozarē, izmantojot klasteru organizētus starpnozaru hakatonus. Projektu DIGICLUSTERS Latvijā īsteno Latvijas IT klasteris un Pārtikas produktu kvalitātes klasteris.

 

 

 

Share
Share
Please reload

#teirdarbs - Projektu vadītājs/-a

PARAKSTA MEMORANDU PAR EIROPAS DIGITĀLĀS INOVĀCIJAS CENTRA IZVEIDI

Throwback: Start-Up and Cluster ecosystems in Baltics

1/1
Please reload