IT klasterim pievienojas jauni biedri

April 17, 2019

 

10.aprīlī, Latvijas IT klastera valdes sēdē tika uzņemti jauni klastera biedri – Cēsu novada pašvaldība, SIA MBIT un Elektronikas un datorzinātņu institūts.

 

SIA MBIT – uzņēmums, kas vairāk kā 10 gadus nodarbojas ar Microsoft Dynamics AX biznesa vadības sistēmas ieviešanu un uzturēšanu. Uzņēmums savu kompetenci apliecinājies vairākos Latvijā un ārvalstīs realizētajos projektos, nodrošinot klientiem risinājumu izstrādi no programmēšanas līdz to uzturēšanai ikdienā.

 

Elektronikas un datorzinātņu institūts - dibināts 1960.gadā Latvijas Zinātņu akadēmijas ietvaros un šobrīd ir neatkarīgs valsts zinātniskais institūts, kas veic fundamentālus un lietišķus pētījumus datorzinātnes, informāciju, komunikāciju un elektronisko tehnoloģiju un aparātbūves jomās.

 

Cēsu novada pašvaldība – viena no progresīvākajām Latvijas pašvaldībām, kura ir gatava sabiedrībai atvērt savus datus. Tāpat Cēsu novada pašvaldība kā vieni no iniciatoriem ir iesaistījušies kustībā Valsts #196, kuras ietvaros apliecinājuši, ka vēlas būt pasaules zināšanu telpa un tiekties pēc neizzūdošas un nemitīgas attīstības un pašizaugsmes.

 

Lai mums visiem veiksmīga sadarbība!

Share
Share
Please reload

Noslēdzies pirmais Starptautiskais pārtikas un iepakojumu ražotāju hakatons Rīgā

AICINĀM PIETEIKTIES PIRMAJAM STARPTAUTISKAJAM PĀRTIKAS UN IEPAKOJUMU HAKATONAM RĪGĀ

Lietoti datori? - Ziedo programmēšanas pulciņam!

1/1
Please reload