October 6, 2020

Komunikāciju projektu vadītājs/a

Meklējam papildspēkus mazajā, bet lieliskajā klastera komandā! Piedāvājam darbu ar interesantiem, starptautiskiem projektiem un iespēju iepazīt Latvijas IT nozari un tehnoloģiju iespējas citu nozaru uzņēmumus, veicinot to atpazīstamību gan Latvijā, gan ārpus tās. Aicinām komandā komunikāciju projektu vadītāju kopienas pasākumu organizēšanai, saziņas uzturēšanai ar mūsu biedriem – IT uzņēmumiem, tehnoloģiju iespēju popularizēšanai, dažādo komunikāciju kanālu uzturēšanai un iedvesmojošu stāstu radīšanai. Izcili, ja draudzējies ar grafiskajām pro...

September 30, 2020

Informējam, ka LIAA ir atjaunojusi atbalsta iespējas Starptautiskās konkurētspējas veicināšanas (SKV) programmā. 

MVU ir iespējams pieteikties individuālajam eksporta atbalstam šādās aktivitātes:

  • Dalība starptautiskās izstādēs ārvalstīs ar individuālo stendu vai kopstendu

  • Dalība konferencēs/forumos ārvalstīs ar individuālo stendu, ar prezentāciju vai kā klausītājam/apmeklētājam

  • Dalība kontaktbiržās ārvalstīs un ārvalstu kontaktbiržās tiešsaistē

  • Dalība starptautiskās digitālās nozaru platformās un digitālās izstādēs

  • Produktu pielāgošana ārvalstu tirgiem

    ...

September 30, 2020

Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris kopā ar biedru uzņēmumu – “Advangrid”, “Catchsmart”, “Visma Consulting” un “Starlink Development” pārstāvjiem, - viesojās pārtikas uzņēmumā “Dimdiņi” un kokapstrādes uzņēmumā “Avoti SWF”. 

Vietējie Lizumu bieži dēvē par Gulbenes industriālo centru, jo uzņēmējdarbība ikdienā norit ar pilnu jaudu tieši šajā pusē. Pārtikas un kokrūpniecības nozaru milži pastāv viens otram līdzās, taču katrs no tiem atrodas savā digitālā brieduma stadijā. “Dimdiņi” ir populāri ne vien Latvijā, bet arī pasaules tirgos ar savu kāpostu sortimentu, šob...

September 28, 2020

Izstāžu zālē Ķīpsalā no 15. oktobra līdz 16. oktobrim (no plkst. 10:00 – 17:00) notiks ikgadējā izstāde RIGA COMM.

Esat laipni aicināti piedalīties Latvijas Tehnoloģiskā centra organizētajā stendā “Inovācijas IT un elektronikā”. Dalība stendā izstādē ir bezmaksas.

Lai piedalītos izstādē lūdzu iespējami drīz atsūtīt īsu (3-4 rindkopas), apmeklētājiem interesantu informāciju par jūsu piedāvājumu izstādē:

> ko inovatīvu ekspozīcijā varēs redzēt, izmēģināt, uzzināt, iegādāties, pasūtīt;

> vai gaidāmi īpašie piedāvājumi/atlaides, dāvanas, īpaši notikumu vai kādi citi patīkami pārstei...

September 28, 2020

Aizsardzības ministrija informē, ka š.g. 7.oktobrī Latvijas Nacionālajā aizsardzības akadēmijā (tiešsaistē un klātienē), notiks viens no lielākajiem aizsardzības nozares pasākumiem - Latvijas Nacionālo bruņoto spēku Industrijas diena, kas vēstīs par aizsardzības nozares aktualitātēm un par dažādiem izaicinājumiem aizsardzības spēju attīstībai.

Vairāk informācijas par pasākumu un programma pielikumā.

Ielūgums

Programma

September 28, 2020

No š.g. 25.septembra līdz 1.oktobrim iespējams apmeklēt Indijas viedo tehnoloģiju virtuālo izstādi SMARTecIndia2020, kā arī klausīties konferences paneļus par aktuālo un tendencēm Indijā.

Reģistrēšanās stendu apmeklējumam (Visitor Registration) pieejama šeit.

Reģistrēšanās konferencei (Conference Registration) pieejama šeit.

Pasākuma elementi:

> Jaunuzņēmumu zona, ieskaitot jaunuzņēmumu balvu, kuru līdzfinansē ERICCSON un Indijas Tehnoloģiju ministrija;

> 400+ stendi no Indijas un starptautiski;

> B-to-B;

> Jaunāko tehnoloģiju demonstrācijas.

Vairāk informācijas pielikumā...

September 21, 2020

Š.g. 7.septembrī Apvienotās Karalistes valdība uzsāka jaunu komunikācijas kampaņu, lai palīdzētu ES uzņēmumiem sagatavoties pārejas perioda beigām. Kampaņas ietvaros Apvienotās Karalistes Starptautiskās tirdzniecības departaments 23.septembrī organizē vebināru un aicina tajā piedalīties uzņēmumus, nozares organizācijas, autopārvadātājus un citus interesentus, lai uzzinātu par izmaiņām procedūrās, kas ietekmētu tirdzniecību starp ES un Apvienoto Karalisti.

Vairāk informācijas un saite uz reģistrāciju pielikumā.

September 8, 2020

Latvian IT Cluster is joining to support the 2nd quarterly CEE Digital Services Matchmaking Summit, set for 17 September 2020, a focused 1-day event to connect global technology buyers (primarily in western Europe, Scandinavia, UK, US and Japan) with top digital services providers from Central Eastern Europe.

The Matchmaking portion of the event is limited to just 30 digital buyers and 60 digital services providers from CEE. The Conferences portion is not limited in numbers, and we expect about 150 attendees to join to listen to more than 25 VIP Speakers....

Please reload