January 8, 2020

Aicinām piedalīties “eMesai” projekta aktivitātēs un saņemt 75% atbalstu Latvijas IT klastera biedrus, kuriem ir produkti inteliģento transporta sistēmu (ITS) un Viable Citizen Solutions jomās, un kuri plāno paplašināt eksportu uz Subsahāras Āfrikas valstīm, Indiju vai AAE.

Projekta ietvaros turpmākos 2 gadus uzņēmumi varēs saņemt atbalstu dalībai izstādēs, tirdzniecības misijās, tirgus izpētes un ekspertu pakalpojumiem mērķa tirgos. Plašāka informācija par pieejamo projekta atbalstu pielikumā. 

Eksporta mērķa valstis: 

> Indijas reģioni: Karnataka, Maharashtra, Deli, Tela...

January 8, 2020

Vidzemes plānošanas reģions aicina sadarboties Vidzemes inovāciju nedēļā (VIN2020), kas notiks no 2020.gada 24.-28.februārim ar mērķi stiprināt vidzemnieku inovācijas garu, veidojot radošu un spēcīgu vidi jaunu produktu un pakalpojumu radīšanai, sadarbībai un ideju apmaiņai starp izglītības un pētniecības sektoru, uzņēmējiem un zinātniekiem, nozaru līderiem un sabiedrību, ideju radītājiem un finansētājiem.

Inovāciju nedēļa norisināsies jau otro gadu. Līdzīgi kā pagājušajā gadā tā plānota kā VPR un citu ieinteresēto sadarbības partneru organizētu pasākumu virkne dažādās V...

January 6, 2020

Aicinām klastera biedrus doties jūsu pašu iniciētās un veidotās tirdzniecības misijās Klasteru programmas ietvaros un saņemt 70% atbalstu!

Tuvākie plānotie braucieni, kuros aicinām pieteikties:

Ga...

December 18, 2019

2019. gada nogalē Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris sadarbībā ar Latvijas augstvērtīgas un veselīgas pārtikas klasteri organizēja pirmo savu biedru - IT ekspertu - vizīti uz alus darītavu “Valmiermuiža”, lai sniegtu padomus digitalizācijas jautājumos. Kopējais vērtējums - digitalizācijas līmenis alus darītavā “Valmiermuižā - vidējs. 

Alus darītava “Valmiermuiža” piedāvā augstākās raudzes alu, kas darīts Latvijā, sniedzot niansētas, pārbaudītas un drosmīgas Latvijas garšas. Šobrīd Valmiermuižā radīte dzērieni aizņem mazliet virs 1% no kopējā alus tirgus Latvijā, tādē...

December 10, 2019

6. decembrī aizvadītas IT nozares personālvadības brokastis, kuras Latvijas IT klasteris rīko jau otro gadu pēc kārtas ar mērķi informēt par nozares aktualitātēm personālvadības speciālistus un citus interesentus.

Brokastis tiek rīkotas gada nogalē, lai vienkopus aplūkotu jaunāko pētījumu un Latvijas IT klastera biedru risinājumus.

“Fontes” pētījums par IKT nozares atalgojuma izmaiņām 2019. gadā un prognozes uz nākamo gadu, tendences un izaicinājumi uzņēmuma un personāla vadītājiem nozarē. Kā ierasts, tad galvenais secinājums -  šajā jomā algas pieaug un tiek prognozēts, ka ar...

December 10, 2019

2019. gada 20. novembrī ir atvērts pirmais TRINITY digitālo inovāciju centru tīkla uzsaukums, kas vēlas sniegt atbalstu ražojošajiem uzņēmumiem. Caur atvērto uzsaukumu MVU ir iespēja iegūt pieeju tehniskajam atbalstam, tehnoloģijām un finansējumam līdz €300,000 (atbalsta intensitāte: 70%).

Mērķis ir 6-12 mēnešu laikā izstrādāt demonstratorus, izmantojot  robotikas, IoT un kiberdrošības risinājumus, ko piedāvā TRINITY konsorcijs vai arī izmantojot savus risinājumus.

Pirmais uzsaukums tiks aizvērts 2020. gada 28 februārī. Paziņojums par uzsaukumu un cita saistī...

December 2, 2019

2019. gada 12. decembrī Francijas vēstniecība Latvijas Republikā un Latvijas Republikas Aizsardzības ministrija sadarbībā ar Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federāciju organizē Latvijas - Francijas aizsardzības industriju forumu.

Pasākuma norises laiks: 10:00 – 15:00

Pasākuma norises vieta: Francijas vēstniecībā Latvijā, Raiņa bulvārī 9, Rīga LV-1050

Reģistrācija pasākumam līdz š.g. 5. decembrim ŠEIT.
Dalība pasākumā tikai pēc apstiprinājuma saņemšanas.

Plānotā pasākuma programma (var tikt precizēta)

November 28, 2019

Latvijas IT klasterī šobrīd ir aptuveni 40 biedri – IT uzņēmumi. Ikkatrs no tiem atšķiras ar savu piedāvāto pakalpojumu/produktu, taču kopīgs tiem visiem – tiekšanās uz izcilību savā jomā un Latvijas kā IT līdervalsts stiprināšana.

Pasākumu cikls “IT eksperti” ir jauns koncepts, kas paredzēts IT klastera biedriem, kurš tiek veidots sadarbībā ar Latvijas augstvērtīgas un veselīgas pārtikas klasteri. Šeit pievienotā vērtība slēpjas tajā, ka  tiek tuvinātas divas atšķirīgas nozares un radīta izpratne par  esošo  problēmu risinājumiem, lai veicinātu biznesa izaugsmi ar IT rīku pa...

Please reload