June 30, 2020

No jauna aktualizējies priekšlikums šī gada 5.-9.oktobrī kopā ar LR Ārlietu ministru apmeklēt Ēģipti kopā ar uzņēmēju delegāciju.

Tādēļ lūdzam jūs līdz nākamās otrdienas, 7.jūlijam, sniegt viedokli par to, vai jūsu uzņēmumam būtu interese pavadīt ārlietu ministru vizītē uz Ēģipti ar iespēju robežās visu iesaistīto uzņēmumu interesēm pieskaņotu vizītes programmu. Ja dodas divi uzņēmumi un vairāk, tā skaitās tirdzniecības misija ar pieejamo finansējumu. Lūgums sazināties ar Iru Raciņu: ira.racina@itbaltic.com.

June 30, 2020

The webinar “Discovery Mission: startup and cluster ecosystems in the Baltics” on June 16 was one of the “STARTUP3” project activities, bringing a wide range of professionals on the topics together. The aims for the webinar:

  1. To introduce the startup and cluster environment in the Baltic states;   

  2. To share experience stories and the knowledge between speakers, participants, organizations;

  3. To give networking opportunities for the attendees.

This webinar was divided in two sessions and started off with the s...

June 30, 2020

MediaMotorEurope is a 6-month mentoring programme supported by Startup Europe, that will support at least 60 high-potential European deeptech innovators in the media sector in upscaling their business and soft-landing to new markets. Applications are now open for the first cycle, taking place between September 2020 and February 2021.

Selected deeptech startups get:

  • Dedicated coaching to support  upscaling the business and soft-landing to new markets

  • Tailored support and guidance to the startups’ needs and challenges, improving skills in areas such as product-market fi...

June 30, 2020

Š.g. jūnija vidū notika video saruna starp satiksmes ministru T.Linkaiti un Azerbaidžānas ekoloģijas un dabas resursu ministru M.Babajevu.

Sarunas laikā abi ministri apsprieda turpmākās divpusējās sadarbības soļus, gatavojoties Starpvaldību komisijas ekonomiskās, zinātniskās, tehniskās un kultūras sadarbības jautājumos (SVK) 8. sēdei, kuras norise tiek plānota š.g. rudenī Rīgā.

Abu ministru sarunas laikā, Azerbaidžānas puse informēja par lielo ieinteresētību attīstīt sadarbību ar Latviju informācijas tehnoloģiju (IT) jomā. Tāpat Azerbaidžānas ministrs savas plānotās vizītes La...

June 16, 2020

Zinātniskajām institūcijām un komersantiem praktiskas ievirzes pētījumu veikšanai pieejami gandrīz 16,9 miljoni eiro, no tiem 15,9 miljonus finansēs Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF).

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) ir izsludinājusi Izglītības un zinātnes ministrijas izstrādātās Eiropas Savienības (ES) fondu programmas ceturto atlases kārtu. Zinātniskās institūcijas un komersanti projektu iesniegumus var iesniegt CFLA no š.g. 13. jūnija līdz 12. augustam.

Ar ES fondu atbalstu tiks veikti pētījumi, kuru rezultātā tiks izstrādātas tehnoloģiju tiesīb...

June 16, 2020

Centrālā vēlēšanu komisija izsludina publisko iepirkumu par vēlēšanu vadības sistēmas bāzes un pašvaldību vēlēšanu moduļa sagatavošanu un ieviešanu.

Pieteikšanās līdz 30. jūnijam. 

PIELIKUMS

June 16, 2020

Hindurasas vēstniecība informē par digitālās valdības veidošanu Hondurasā, tāpēc šajā sakarā Hondurasa vēlētos attīstīt sadarbību digitālajā jomā ar Latviju. 

PIELIKUMI

DIGITAL GOVERMENT

DIGITAL GOVERNMENT STRUCTURE IN HONDURAS

Honduras: Public Innovation

Marco Antonio Midence Milla bio

June 16, 2020

Informējam, ka līdz 2020.gada 30. jūnijam UNESCO dalībvalstis var iesniegt projektus UNESCO Līdzdalības programmai 2020.- 2021.gadam. Programmas ietvaros UNESCO sniedz finansiālu atbalstu projektiem, kas vērsti uz Ilgtspējīgas attīstības mērķu,  UNESCO Vidēja termiņa stratēģijas 2014.-2021.gadam un darbības programmas 2020.–2021.gadam noteikto prioritāšu īstenošanu.

UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas mērķis, piedaloties UNESCO Līdzdalības programmā, ir dot ieguldījumu UNESCO un Latvijas partnerattiecību attīstībā, īstenojot UNESCO mērķus nacionālā līmenī un popularizējot La...

Please reload