News

Informējam, ka Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) Eiropas Biznesa atbalsta tīkla (EEN) projekta ietvaros aicina Latvijas uzņēmējus piedalīties tirdzniecības misijā uz Islandi, Reikjavīku, kas norisināsies š.g. 13.-15.oktobrī.

Tirdzniecības misijas galvenais mērķis ir dibināt kontaktus ar potenciālajiem sadarbības partneriem, kā arī veikt tirgus izpēti un iepazīties ar Islandes biznesa vidi. Ņemot vērā Islandes tirgus struktūru, dalībai tirdzniecības misijā īpaši aicināti pieteikties iekārtu ražotāji, metāla apstrādes, tekstila nozares uzņēmumi, kokrūpnieki, kā arī uzņēmumi, kas darbojas IT un enerģētikas jomās.

Vizītes ietvaros Latvijas uzņēmējiem tiks organizētas tikšanās ar Islandes potenciālajiem sadarbības partneriem atbilstoši uzņēmumu profiliem, kā arī vizītes sākumā tiks sniegta īsa prezentācija par Islandes tirgus attīstības tendencēm un biznesa kultūru. Ņemot vērā visu iesaistīto pušu intereses, tikšanās grafiks un potenciālie dalībnieki no Islandes būs zināmi pēc pieteikšanās termiņa beigām.

Uzņēmumiem, kas piedalās tirdzniecības misijā, jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda) izmaksu segšanu, kā arī ar viesnīcas un aviobiļešu rezervēšanu.  Pieteikumi (angļu valodā) dalībai tirdzniecības misijā jānosūta līdz š.g. 11. septembrim, aizpildot pieteikuma formušeit.

Vairāk informācijas par tirdzniecības misiju pieejams šeit.

Raksts sagatavots un ievietots ERAF projekta "IT KVAP – Informācijas tehnoloģiju klastera vēstniecības, akadēmija, platformas” (Projekta ID KAP/2.3.2.3.0/12/01/002, Līguma Nr L-KAP-12-0008) ietvaros. Vairāk par projektu >> 

eraf_vizualas_identitate_2014.jpg