News

Š.g. 1. jūlijā, LIAA 2. stāva konferenču zālē, Pērses ielā 2, Rīgā norisināsies seminārā „Programmas Horizon 2020 SME Instrument no vērtētāja skatu punkta".

Semināra mērķis ir sniegt potenciālajiem Horizon 2020 SME Instrument projektu pieteicējiem ieskatu vērtēšanas procesā – kam projektos vērtētāji pievērš uzmanību.

Semināra laikā lektors sniegs atbildes uz sekojošiem jautājumiem:

  • Kā notiek vērtēšanas process;
  • Kādiem projektiem ir piemērota Horizon 2020 SME instrument programma;
  • Projektu vērtēšanas kritēriji;
  • Biežāk pieļautās kļūdas;
  • Kam pievērst uzmanību, rakstot pieteikumu.

Semināra beigās dalībniekiem būs iespēja individuāli uzdot jautājumus vērtētājam.

Lektors: Ernests Jenavs, bijis vērtētājs Horizon 2020 SME instrument ilgtspējīgo tehnoloģiju projektu uzsaukumos, kā arī 'Fast Track to Innovation' instrumentā. Pēdējā gada laikā Ernests ir vērtējis vairākus desmitus pieteikumus gan pirmajā, gan otrajā SME instrument fāzē. Ernests ir dibinātājs un vadītājs izglītības tehnoloģiju uzņēmumā „Edurio” un iepriekš strādājis arī par stratēģiju konsultantu uzņēmumā "McKinsey & Company" Londonā.

Pieteikšanās līdz 29. jūnijam ŠEIT.

Semināra programma ŠEIT.

Jautājumu gadījumā lūdzu sazināties ar LIAA EEN projektu vadītāju Jūliju Jaunrodziņu pa tālruni 67039430 vai e-pastu – julija.jaunrodzina@liaa.gov.lv

 

Raksts sagatavots un ievietots ERAF projekta "IT KVAP – Informācijas tehnoloģiju klastera vēstniecības, akadēmija, platformas” (Projekta ID KAP/2.3.2.3.0/12/01/002, Līguma Nr L-KAP-12-0008) ietvaros. Vairāk par projektu >> 

ERAF ES LIAA logo_small.png