News

AAE pasākumu apkopojums:

  1. 25. - 28. februāris: Valsts prezidents Raimonds Vējonis uzturēsies vizītē Apvienotajos Arābu Emirātos (Dubaijā). Vizītes ietvaros tiek plānota programma ekonomisko un attīstības sadarbības interešu sekmēšanai - Biznesa forums, kontaktu dibināšana, sadarbības iespēju tālāka apzināšana, divpusējas tikšanās, u.c. Informācija un pieteikšanās ŠEIT, turklāt MVU ir iespēja atgūt 80% no aviobiļešu izmaksām.   

  2. 10. - 12.aprīlis: "Commonwealth ICT Investment Forum for Emerging Markets 2017". Foruma galvenā tēma - Partnerships to connect the next billion. Pasākuma auditorija - ICT/finanšu publiskais sektors, nacionālās telekomunikāciju aģentūras, telcom operatori, biznesa inkubatori u.c. Pasākuma formāts paredz interaktīvu iesaisti un iespēju parādīt savus risinājumus un satikt potenciālus starptautiskus partnerus. Agrā reģistrācija 400 GBP. Otra iespēja - 1000 GBP par 5 minūšu showcase prezentāciju, ietverot 3 delegātu ieejas kartes. Vairāk uzzini ŠEIT, turklāt MVU ir iespēja atgūt 80% no aviobiļešu izmaksām.

  3. Aprīlis: "DIGAE - Dubai Internation Government Achievments Exhibition and Conference". Ir saņemts uzaicinājums Latvijai piedalīties ar savu stendu (pērn pasākumā piedalījās vairāki Latvijas uzņēmumi un VARAM). Šis ir izcils pasākums, ja Jūsu mērķa tirgus ir Tuvie austrumi un klienti - publiskais sektors. Dalības maksas nav. MVU ir iespēja atgūt 80% no aviobiļešu izmaksām.

  4. Esam aicināti izteikt viedokli par Latvijas dalības nepieciešamību starptautiskajā izstādē "Expo Dubai 2020", kas norisināsies Dubajā, Apvienotajos Arābu Emirātos laika posmā no 2020. gada 20. oktobra līdz 2021. gada 10. aprīlim. Par izstādes centrālo tēmu izvēlēts moto - Connecting Minds, Creating the Future. Izstādes apakštēmas - iespēja, mobilitāte un ilgtspēja. Vairāk uzzini ŠEIT.

Ja kāds no šiem pasākumiem ir ieinteresējis un nepieciešama papildu informācija, raksti uz e-pastu aiga.irmeja@itbaltic.com.