News

Aicinām Jūs pieteikt savus risinājumus ikgadējai World Summit Award (WSA) balvai. WSA balva ik gadus 8 kategorijās tiek piešķirta inovatīviem risinājumiem ar nozīmīgu ietekmi sabiedrībā. Konkursam tiks izvirzīti nacionālie kandidāti – pa 1 katrā no kategorijām, kuri varēs izmantot šo statusu turpmākajā mērketinga komunikācijā, lai izceltu produktu; bet uzvarētāji tiks apbalvotu un aicināti uzstāties ar saviem risinājumiem WSA Mobile Global kongresā Abu Dabī.

Pieteikumu var iesniegt jebkurš uzņēmums vai organizācija; pieteiktais risinājums var būt web risinājums, mobilā lietotne, spēle vai interaktīvs risinājums bez platformas ierobežojumiem. Produktam jābūt gatavam, bet ne vecākam par 2014.gada 1.janvāri.


8 kategorijas, kurās var iesniegt pieteikumu:

1.       Business & Commerce

2.       Culture & Tourism

3.       Environment & Green Energy

4.       Government & Citizen Engagement

5.       Health & Well Being Nominate

6.       Inclusion & Empowerment

7.       Learning & Education

8.       Smart Settlements & Urbanization

 

Pēc 15.jūlija Latvijas eksperti izvirza nacionālos kandidātus tālākam konkursas. Tālākais process ietver 20 finālistu izvēli katrā no kategorijām augustā un 8 uzvarētāju izvēli katrā kategorijā septembrī. Oktobrī tiek paziņoti rezultāti, bet 2017.gada februārī uzvarētāji tiek apbalvoti un aicināti uzstāties par saviem risinājumiem WSA Mobile Global kongresā Abu Dabī.

Bet arī nacionālie kandidāti ir ieguvēji, jo šo statusu var izmantot turpmākajā mārketinga komunikācijā.

Informācija par konkursu: http://www.wsis-award.org/contest/general-info 

Lai pieteiktu risinājumu konkursam, lūdzam līdz 15.jūlijam uz itcluster@itbaltic.com atsūtīt īsu risinājuma aprakstu ar pamatojumu par tā ietekmi uz sabiedrību, saiti uz produkta mājaslapu, video vai citiem produkta mārketinga materiāliem. Informācija jāiesniedz angļu valodā.