News

Aicinājums pieteikties LIKTA biedru semināram „Internet mārketinga tendences, kas pārvērtīs ikvienu biznesu”, kas tiek rīkots sadarbībā ar vienu no LIKTA biedriem – Realweb Latvia. 

Semināra tēma: Interneta mārketinga aktuālās tendences un tehnoloģijas, kas ikvienam biznesam jāņem vērā jau šodien.

Semināra saturs:

1. Internet mārketings – raksturīgais un priekšrocības;

2. Interneta mārketinga aktuālās tendences:

  • automatizācijas tehnoloģiju ieviešana un lietošana,
  • precīzu mērķa auditoriju noteikšana un uzrunāšana,
  • reklāmas mobilajās ierīcēs – prognozes un tendences,
  • reklāmas izsoļu tehnoloģija (RTB), kas radikāli maina situāciju tiešsaistes (on-line) reklāmas tirgū: maksājiet tikai par savu mērķa auditoriju! diktējiet savus noteikumus medijiem! Kā lietot šo tehnoloģiju praksē un kas ir  pieejams Latvijā?

3. Jauna reklāmas efektivitātes novērtēšanas tehnoloģija Latvijas reklāmdevēju rīcībā – Call Tracking.lv. Kā tas darbojas un ko tas dod?

4. Seminārā plānots aplūkot mūžam aktuālo tēmu – kā saprast, kāds ir pareizākais mārketinga virziens tieši manam uzņēmumam? Kā pareizi ieguldīt naudu tajā vai citā reklāmas kanālā? Kā vispār var novērtēt reklāmas efektivitāti?

Semināra galvenā mērķauditorija: 

  • LIKTA biedri – uzņēmumi, kuri ieinteresēti savu pakalpojumu un/vai produktu virzīšanā un vēlas apgūt saprast jaunākās tendences interneta mārketingā, tai skaitā:
  •  uzņēmumi, kas jau reklamē savus piedāvājumus dažādos reklāmas kanālos, gan tiešsaistē (on-line), gan bezsaistē (off-line);
  • uzņēmumi, kas vēl tikai plāno uzsākt aktīvu darbu mārketingā;
  • uzņēmumi, kad darbojas gan B2B, gan B2C segmentos.

Norises laiks un ilgums: 21.08.2015, plkst. 10.00-12.00

Referents: Velta Mestere, SIA Realweb Latvia valdes locekle, direktore, interneta mārketinga speciāliste ar vairāk nekā 7 gadu darba pieredzi interneta mārketingā.

Pieteikumus semināram lūdzu sūtīt uz office@likta.lv līdz š.g. 17.augustam. Lūgums norādīt dalībnieka vārdu, amatu un kontaktinformāciju.


 

Raksts sagatavots un ievietots ERAF projekta "IT KVAP – Informācijas tehnoloģiju klastera vēstniecības, akadēmija, platformas” (Projekta ID KAP/2.3.2.3.0/12/01/002, Līguma Nr L-KAP-12-0008) ietvaros. Vairāk par projektu >> 

eraf_vizualas_identitate_2014.jpg