News

Aicinām piedalīties starptautiskajā elektronikas un sadzīves tehnikas izstādē IFA 2016 2016. gada 2. - 7. septembrī, Berlīnē.

IFA – viena no nozares lielākajām izstādēm - ik gadu iepazīstina speciālistus un interesentus ar jaunākajām tehnoloģijām un sasniegumiem elektronikas un sadzīves tehnikas nozarēs. Izstādei ir 7 segmenti: IFA tehnoloģijas un komponentes, IFA Home & Entertainment Electronics, IFA Audio Entertainment, IFA sadzīves tehnika, IFA My Media, IFA sabiedriskie mediji, IFA komunikācija.
 
IFA pārstāvēti pasaules vadošie patērētāju elektronikas un sadzīves tehnikas ražotāji. Konferencēs un forumos būs iespēja uzklausīt nozares vadošos speciālistus un firmu vadītājus, kā ik gadu notiks konference IFA International Keynotes  u.c. forumi, kā arī tematiskās izstādes IFA Special Areas u.c. pasākumi.

Statistiskie rādītāji 2015. gada IFA izstādē:
Apmeklētāju-nozares speciālistu skaits: 240 000
Eksponenti: 1600

Dalība IFA 2016
Izmaksas:

  • stenda laukums, sākot ar 12 m²: rindu stends – 217,00 EUR/m²; ir arī citas iespējas, kā stūra, pussalas, salas stends u.c.
  • stenda būves izmaksas aprēķina atsevišķi; stenda būvi var pasūtīt MB Capital Services GmbH, kā arī var rezervēt laukumu kopā ar stenda konstrukciju (12 m² stendam 1 m² izmaksas ir 850 EUR);
  • elektroenerģijas izmaksas u.c. stenda apgādes izmaksas ir 10,50 EUR/m²; 
  • Reklāmas izdevumi – sākot no 340,00 EUR;
  • Vācijas izstāžu sabiedrības AUMA nodoklis – 0,60 EUR/ m².


Pieteikuma anketa dalībai IFA izstrādē.

IFA šogad organizē arī izstādi Ķīnā CE China (Consumer Electronics China), kas notiks 2016. gada 20.-22. aprīlī Shenzhen pilsētā. Pieteikuma anketu uz šo izstādi sk. IFA mājaslapā.