News

Biznesa inovāciju konference

Ikgadējo konferenci uzņēmējiem, vadītājiem, nozaru ekspertiem un nākotnes biznesa virzītājiem šogad 23. oktobrī veidojam no trīs aktuālām tēmām un noslēgsim ar vienu futurologa skatījumu rītdienas biznesā. Iepazīstinām ar trīs sesijām: 

1. Radām viedāku biznesa vidi (smart enviroment) - viedie risinājumi

2. Dalīšanās ekonomika (sharing economy) - stratēģijas un modeļi

3. Nākamās paaudzes klients un darbinieks

Konferencē savu uzstāšanos apstiprinājuši eksperti - Thorsten Heller (Greenbird Integration Technology), Martin Villig (Taxify), Arvils Kupris (Lattelecom), Mārtiņš Šulte (Mintos), Arta Biruma (PSKUS) un drīzumā būs ziņas par IBM un Uber pārstāvjiem.

Agrā pieteikšanās līdz 17. jūlijam!

IT risinājumu izstāde

Mūsdienīgam uzņēmumam, organizācijai un pašvaldībai šogad tehnoloģiskos risinājumus darbam, pārvaldībai, mārketingam un Taviem biznesa procesiem piedāvās IT klastera biedri Visma un Data Security Solutions, kā arī citi IT uzņēmumi - BIS S, IBM,  Digital Marketing Group un citi. 

Digitālā darbnīca

Mācamies, mācamies un mācamies kā izmantot tik daudz apspriestos digitālos mārketinga rīkus. Jūsu iepazīstināsim ar pamata zināšanām par Adwords, Anaytics, Facebook un Youtube Ads, Remārketingu, E-pasta un mobilo mārketingu kopā ar Digital Journey

Informācija par treneriem ŠEIT

 

Raksts sagatavots un ievietots ERAF projekta "IT KVAP – Informācijas tehnoloģiju klastera vēstniecības, akadēmija, platformas” (Projekta ID KAP/2.3.2.3.0/12/01/002, Līguma Nr L-KAP-12-0008) ietvaros. Vairāk par projektu >> 

eraf_vizualas_identitates_piemers.jpg